„PROMUS Ruda Śląska” to znany na rynku producent konstrukcji stalowych oraz firma zajmująca się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych. Zadanie jakie przede mną postawiono to opracowanie i wdrożenie kompleksowej strategii komunikacji wizualnej przedsiębiorstwa. Prace rozpocząłem od liftingu logo oraz stworzeniu nowej linii która została przeniesiona na wszystkie zewnętrzne i wewnętrzne elementy komunikacji. Do tego zakresu doszła też komunikacja w ramach sponsorowanej przez firmę drużyny piłki ręcznej „Górnika Zabrze”.

W każdej realizacji staram się oddać wszystkie walory przedsiębiorstwa w oparciu o zrealizowaną na terenie firmy sesję fotograficzną, która jest dobrym materiałem wyjściowym do dalszych prac.

Ciekawy pomysł na inną formę życzeń świątecznych: „Wielkanoc 2017”

Pierwszy z cyklu serii filmów przedstawiających pracowników firmy oraz procesy jakie nadzorują.

Realizowaną strategię firmy obrazują media społecznościowe, gdzie najlepiej widać wdrażane elementy działań w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu oraz samej promocji firmy.

Założenia strategii obejmują również działania w ramach wydarzeń firmowych.

  • Bardzo udana impreza mikołajkowa, której głównym założeniem było propagowanie ruchu i ducha rywalizacji dla dzieci pracowników firmy. Impreza została zorganizowana z udziałem zawodników drużyny piłki ręcznej „Górnika Zabrze”, której firma „PROMUS Ruda Sląska” jest jednym z sponsorów.
  • W ramach zawieszenia „Wiechy” na jednej z inwestycji klienta została zorganizowana impreza na którą zostali zaproszeni właściciele firm „Deltatrans”, „PROMUS Ruda Śląska” oraz wszyscy pracownicy budowy.